ТОВ АйгранМеталлСервіс
ТОВ АйгранМеталлСервіс
Одеса, г.Одесса, ул. Коблевская, 2/4
Фото  1 Комплекс ККС-2 900402

Комплекс ККС-2

1 грн
Купити
Код 900402
Постачальник ТОВ АйгранМеталлСервіс
Одиниця виміру шт
Оцінка

Опис

Колодязі кабельної зв'язку. Колодязі ККС
ТУ- 451418-83
Колодязі кабельної каналізації. Колодязі ККС призначені для протягування, монтажу, перевірок, ремонту та експлуатаціонногообслужіванія кабелів зв'язку. Колодязі кабельної каналізації. Колодязі ККС встановлюються в неагресивних по відношенню до бетону грунтах. Колодязі ККС зв'язку типів ККС-2 - ККС-5 мають восьмигранну форму. Колодязі кабельної каналізації. Колодязі ККС складаються з двох окремих частин (половин): нижньої - з днищем і половиною бічних стін і верхньої - з половиною бічних стін і верхнім перекриттям. У перекритті колодязя ККС передбачено круглий отвір, над яким встановлюють вхідний люк.
Колодязь ККС-1 призначений для установки на пішохідних доріжках (зусилля 10 тонн) або на проїжджій частині вулиці і дороги (зусилля 80 тонн).
Колодязі зв'язку виготовляються з важкого бетону М200. Розраховані на навантаження для проїжджої частини. Зверху колодязя зв'язку мається опорне кільце (посилене), у нижній частині приямок для стоку води, а також колодязі обладнані сережками для кріплення блоку при протягування кабелю, йоржами для кріплення кронштейнів під кабелі та обладнання. Кабельні колодязі зв'язку типів ККС-2, ККС-3, ККС-4 і ККС-5 мають восьмигранну форму. Вони складаються з двох складових частин: нижньої (з днищем і половиною бічних стін) і верхньої (з половиною бічних стін і верхнім перекриттям). У верхній частині перекритті колодязя є круглий отвір, над яким встановлюється з / б кільце люка і люк.

Залишити коментар

Коментарі, відгуки

Коментарів ще немає. Залишити коментар

Інші пропозиції